07
Apr

Network ve Altyapi Çözümleri

Network ve Altyapı Çözümleri

AS network ve altyapının bir organizasyonun çalışmasında hayat kaynağı olduğunu iyice bilmektedir. Network’unuz durduğunda, işinizde durmaktadır. Her boydaki organizasyonun işlerini destekleyecek güvenilir, isteklere cevap veren ve güvenli network ve altyapıya sahip olmaları zorunludur.

Organizasyonlar, çalışanlarla, ortaklarla, üreticilerle, müşterilerle ve satıcılarla küresel olarak genişledikçe, hepsi diğerlerinin network ve altyapılarına, kritik iş bilgilerini tehlikeye atmadıklarını garanti ederek, erişmeye ihtiyaç duyuyorlar. Ayrıca, günümüzün dinamik, daima değişen zamanlarında, düzenleyici kuralların organizasyonların çalışmasında önemli bir rol oynaması, network ve altyapıların önemini pekiştirmektedir.

AS organizasyonlarla onların kurumsal ihtiyaçlarını sınıflar. Teknolojik olarak bağımsız olduğumuzdan, organizasyonlarla birlikte çalışmasını sağlayacak en güçlü ve makul maliyetli çözümün bulunması için yardımcı olabiliriz.

AS'ın uzman network ve altyapı ekibi, network ve altyapı çözümlerinin, organizasyonunuzun iş hedeflerinin başarılması açısından, teknolojinin kendisinden daha büyük paya sahip olduğunun farkındadır. Biz, sizinle güvenilir, isteklere hızlı yanıt veren, güvenli altyapıyı sağlamakla, yatırımlarınızın önemli bir bölümünü oluşturmak arasındaki doğru dengeyi bulmak için çalışmaktayız.

İlgili konulardaki Uzun yıllar içindeki tecrübesi, neredeyse pek çok alanı kapsayan teknolojilerdeki ustalıkları ve Cisco, IBM, Microsoft, Sophos, Linksys, 3Com, MGE ve diğer güçlü çözüm sağlayıcıları gibi endüstri liderleriyle olan teknoloji çözüm ortaklıklarımızla hizmetlerimizi pekiştirmekteyiz.

AS, değerlendirme, strateji, tasarım ve mimari, sistem geçişleri ve konsolidasyonu, uygulama ve destek hizmetleri sağlamaktadır.

Altyapı Çözümleri

AS’ın altyapı çözüm hizmetleri, komple işinizi destekleyebilir. Masaüstü bilgisayarlardan, sunuculara kadar, AS’ın altyapınızın dengeli, güvenilebilir ve güvenli olmasını garanti ediyoruz. Uzman danışmanlarımız gelişmiş teknolojileri kullanarak, kritik iş sorunlarının çözülmesinde kanıtlanmış metodolojilerin yardımıyla, müşterilerimizle birlikte çalışmaktadırlar. AS’ın danışmanlarının, teknoloji olarak bağımsız olmalarından dolayı, müşterilerimizin sorun ve taleplerine önyargısız yaklaşımla çözümler üretebilmektedir.

AS’ın altyapı uzmanları geniş bir alana yayılmış, ticari ve genel sektör kurumlarıyla çalışmışlardır. Sadece bugün için bir çözüm üretmemek üzere, aynı zamanda teknolojinin dinamik ve sürekli değişimiyle işletmenin avantajlı hale gelmesi gerektiğini hedefleyerek çözümler üretmekteyiz. AS, dizin hizmetleri, mesajlaşma, birlikte çalışma, sunucu, depolama ve kullanıcıların yönetimi gibi konularda hizmetlerle müşterilerini geleceğe hazırlamaktadır.

Lider organizasyonlarla çalışma tecrübemiz gibi pazardaki bazı teknoloji liderleri ile çözüm ortaklıklarımız, bizim pazardaki teknoloji ürün ve çözümlerinin güçlü ve zayıf yönlerine tam hakim olmamızı sağlamaktadır. Böylece, müşterilerimizin organizasyonları için en iyi çözümlerin bulunmasında ve uygulanmasında yardımcı olmaktayız. AS olarak bu endüstrideki itibarımızdan dolayı gururluyuz ve ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi çözümleri bularak yardımcı olabilme fırsatını tanımanızdan dolayı memnun olacağız.

Hizmetlerimiz:

 • Dizin hizmetleri
 • Elektronik mesajlaşma ve birlikte çalışma çözümleri
  • Güvenlik
  • Mobil çalışma grupları
  • Birlikte çalışma ve paylaşım
 • Sunucular ve depolama
 • Kimlik yönetimi

Network Çözümleri

Organizasyonlar, BT altyapılarından ve iç ve müşterileriyle paylaşmakta olduğu değerli verilerden kaygılanmadan, kararlı, ölçeklenebilir, açık ve güvenli bir ağa ihtiyaç duymaktadır. Biz, güvenilir, güvenli ve makul maliyetli network uygulamalarını gerçekleştirmekte uzmanlaşmış tasarım uzmanlarıyız. Danışmanlarımızın engin tecrübesi, sizin var olan network’unuzun kalitesini yükseltmekte yardımcı olabilecektir, böylece güçlü yazılımları kullanabilecek ve rekabetçi kalmaya devam edeceksiniz.

Hizmetlerimiz:

 • IP Telefonları
 • Kablosuz
 • LAN / WAN
 • Güvenlik çözümleri
  • Antivirüs
  • Firewall
  • Saldırı tesbit ve koruması
  • Kimlik yönetimi
  • Kablosuz güvenlik

Başvuru

AS’ın network destek paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için mesaj gönderebilirsiniz.