07
Apr

Bilisim Teknolojilerinde Dis Kaynak Kullanimi

Bugünün iş ortamlarında, rekabetçi kurumlar sadece temel gereklilikler için kaynak bulundurarak, devamında dış kaynak kullanımının faydalarından yararlanmayı keşfetmektedirler. Pek çok organizasyon rekabetçi kalabilmek, düzgün giden, uygun maliyetli iş modeli yaratabilmek için yaygın olarak iç geliştirme ve bakımın dış kaynak kullanımı ile çözümü yoluna gitmektedir.

BT süreçlerinde dış kaynak kullanımıyla, BT kaynaklarını kurum içinde yönetmek durumunda kalmadan, uzman mühendislerden oluşan komple bir ekibin müşterilerimizde uygun maliyetli daha geniş BT tekniklerinin devreye alınması sağlanmaktadır.

AS Teknoloji Danışmanlık, kritik kurumsal uygulamaların geliştirilmesi ve desteklenmesindeki pratik tecrübeleriyle, bu hizmetleri kendi kurum merkezinden veya müşteri yerinde sunmaktadır. 19 yıldan fazla zamanda oluşmuş tecrübesiyle, AS müşterilerine yeni BT Hizmetlerinin geliştirilmesinde, ve var olan BT sistemlerinin desteklenmesinde sürekli yardım etmektedir.

Konular KURUM İÇİ İŞLEMLER ORTAĞINIZ OLARAK AS
BT Kaynakları BT kaynakları için ek kadro ve bakım masrafları. Ekip büyüklüğünüzü değiştirmekte esneklik. İç kaynakların diğer girişimlerde kullanımına olanak sağlanması.
Bilgi / Uzmanlık Sınırlı bilgi İşinizde yeni teknolojilerin kullanımına olanak sağlayan Özel uzmanlık becerilerine erişim.
Deneyim Sınırlı deneyim Yüzlerce BT projesinden pahabiçilmez deneyim.
Güvenilirlik Yüksek oranda çalışan değişimin yol açtığı bilgi kaybı. AS’la uzun-dönem güvenilir bir ortaklık.
Dokümantasyon / Süreçler Sistem dokümanları ya yok, ya standart dışı ve özel tasarlanmış Endüstri standartlarına uygun iyi belgelendirilmiş süreçler ve sistemler.
Geliştirme Döngüsü 8 saat / gün 24-saat geliştirme ve destek döngüsü zaman içerisinde hızlı dönüşü sağlar.