07
Apr

Büyük Organizasyon Çözümleri

AS’ın Büyük Kurumlar Desteği

Microsoft, Güvenlik, Network Yönetim Danışmanlığı: Şubeler için yerinde hizmet

Genel Bakış

AS, büyük kurumsal işletmeler için, uluslararası kalitede Microsoft ve Sophos güvenlik teknoloji çözümlerinin kurumlarda yaygınlaştırılması tecrübesiyle kurum içi IT Kadrosunu destekleyebilmektedir. Aşağıda AS tarafından sağlanılan en çok yaygın kurumsal hizmetlerin bir kısmını bulabileceksiniz:

Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri

AS’ın danışmanları Kurumsal IT sistemlerinde geniş kapsamlı çalışmalar yapmış, çok etkili ve endüstrinin çeşitli alanlarında çok tecrübeli uzmanlardır. AS’ın uzmanları, uzak IT Organizasyonları ile verimli bir şekilde birlikte çalışabilmekte ve merkez IT yönetiminin görülmemiş kalitede bir devamı olarak hareket edebilmektedir.

Şube Ofis Hizmetleri

Etkili iletişim, tam dokümantasyonu içeren ve kurumsal BT standartlarına uygun BT hizmetine İhtiyaç duyan, Microsoft, Güvenlik ve Network teknolojilerin desteklenmesinde yılların deneyimi, AS’ın Şube Ofislerin desteklenmesinde emsalsiz kapasitesinin geliştirilmesini sağlamıştır.

Data Merkezi Desteği

Internet Data Merkezleri her boyuttaki kurumların kritik iş uygulamaları için, güvenli, aksaklığa dayanıklı ortamları elde etmenin ekonomik bir yolunu sunar. Data Merkezleri, web ve e-posta sunucuları, switchler, router’lar, modem rafları,depolama kümeleri ve diğer ekipmanlara ev sahipliği yapar. AS’ın Data Merkez destek hizmetleri, İstanbul’da data merkezleri kullanan işletmeler için yerinde ve uzaktan uzman destek sağlamaktadır.

Proje Metodolojisi

Kurumlardaki BT Projeleri için, AS işlerin aksamasını minimize ederken, belirli bütçe, program ve mühendislik hedeflerini sağlamak üzere, tanımlı kilometre taşlarını baz alan evrelere bölünmüş yaklaşım kullanmaktadır. AS’ın metodoloji, gerekliliklerin tanımlanması, tasarım ve mimari önerilerin çıkarılması, yol gösterilmesi, tasarımın iyileştirilmesi ve ustaca yürürlüğe koymayı içerir. Tüm evreler , verilen teknik hizmetlerin detaylı tanımlarını sağlayacak ve devam etmekte olan network sistem yapılandırmasına yardım edecek şekilde belgelendirilmektedir.

Başvuru

Eğer uzman, yüksek kaliteli, Microsoft, güvenlik veya network danışmanlığı veya İstanbul civarında ki şube ofis için profesyonel yerel destek arıyorsanız,  mesaj göndererek bize ulaşabilirsiniz.