07
Apr

Küçük Isletmeler için Bilisim Yardimi

Küçük Ofis Network Hizmetleri

Genel Bakış

10 ile 50 arasındaki network kullanıcılı, Küçük işletmeler ve yeni firmalar, AS Teknoloji Danışmanlık Ltd’nin IT Dış Kaynak hizmetleri ile karşılanabilir, güvenilir kurumsal teknik uzmanlığa erişmeleri sağlanarak, bağımsız çalışan bireysel danışmanlara bağımlılıktan kurtulmaktadırlar. İhtiyacınız olduğunda profesyonel tecrübenin sunulması, önemli uygulamalarda uzmanlık, otomatize edilmiş sunucu izmele ve sadece kullandığınız hizmetlerin ücretlendirilmesi gibi benzersiz hizmetler sunulmaktadır. AS, network’ünüzün kurumsal değerini en üstlere çıkartmanın karşılanabilir bir yolunu sunmaktadır. AS, güvenilir, güvenli Bilişim Sistemlerinin oluşturulması ve sürdürülmesi, uzman desteğine ulaşmanın alışılmış yolu olan, sadece büyük bir iç BT organizasyonu tarafından karşılanabilen hizmetlere ulaşmanın akılcı yoludur.
AS Neden Küçük İşletmeler İçin Önemlidir

AS’ın teknik uzmanlığının genişlik ve derinliği, kurumsal BT’ye yatkınlığı, küçük işletmelerin daha küçük hizmet kurumlarından veya bağımsız bireysel danışmanlara olan aşırı güvenle oluşan gizli tehlikelerden kaçınılmasını sağlamaktadır..

AS’la çalışmak küçük işletmelere aşağıdaki avantajları sağlamaktadır:

 • Bağımsız Bireysel Danışmanlara Bağımlılıktan Kaçınmak
  BT desteği için, küçük işletmeler ağırlıklıklı olarak bağımsız bireysel danışmanlara güvenmektedirler. Bireysel danışmanlar, daha büyük destek organizasyonlarından daha düşük genel giderler ve yüklenilebilir daha az ödemeler oluştursalarda, sıklıkla acil durumlarda hızlı yanıt verme konusunda müdahale zamanını iyice uzatmaktadırlar. Eğer bir bağımsız danışman başka bir müşteri ile meşgulsa, tatilde veya eğitimdeyse, yedek personel eksikliği acil bir durumda işletmenizin yardımı beklemesine zorlayabilmektedir. Küçük işletmeniz büyürken, networkün çalışmama süresi veya kritik uygulamalardaki problemler daha maliyeti hale gelmektedir. Bir bağımsızla çalırken tasarruf ettiğinizi düşündüğünüz para, kayıp üretkenlik tarafından yenilebilmektedir.

 • Kompleks BT Çözümlerinde Uzmanlığa Erişmek
  Pek çok küçük hizmet organizasyonu veya bağımsız danışmanlar Küçük İşletme BT desteğinde noktaların/bilgisayarların birbirlerine bağlanmasında üstün olmaya odaklanmışlardır, fakat çoklu ofis bağlantıları, VPN (Sanal Özel Ağ) ’lar, mobil çalışan grupları, uzaktan çalışan desteği, entegre finansal ve işlevsel uygulamalar, e-ticaret ve özel yazılım özellikleri gibi uygun maliyetli kompleks BT altyapılarıyla uğraşmakta deneyimleri bulunmamaktadır. Kurumsal ortamların doğal olarak kompleks olması, entegrasyon konularının pek çok BT disiplininde derin bilgi gerektirmesi ve üst düzey bir stabilite, güvenilirlik ve güvenlik için kurumsal kanıtlanmış en iyi pratiklerin gerçektirilmesinin gerekmesi nedeniyle AS’ın kurumsal deneyimi küçük işletmeniz için çok değerli olacaktır.

 • Kesintisiz Büyüme İçin Mükemmel Temeller Kurmak
  Küçük işletmeler sıklıkla az paralı bütçelerle oluşturulmuş BT sistemleri ile başlarlar. Uygun bir temelin eksikliği, bir seri geçici düzeltmeler sıklıkla zayıf bir temelin üstünü tepeleme doldurmaktadır. Bir işletme büyüdükçe, stabilite ve ölçeklenebilirlik konuları organizasyonun başarısını engelleyebilmektedir. Bu gibi ortamların, kritik işlere uygun ve gelecekteki rahat büyümeyi sağlayacak sağlam temelleri oluşturmak üzere, uygun değerlendirme, akıllı stratejik planlama ve bir BT altyapısını iyileştirebilecek geniş temelli uzmanlığa ihtiyacı vardır.

 • Ürün Satan Bayilerle Değil, Çözüm Sağlayıcılarla Çalışmak
  Küçük işletmeler, var olan işletmelerin büyümesini hızlandırıcı ve verimliliği geliştirici teknoloji seçeneklerinin gittikçe daha kompleksleşen labirentinde çalışmalarını sürdürürken rehberlik ve eğitime ihtiyaç duymaktadır. Ürün satmaya çalışan bir BT Danışmanına ihtiyaçları yoktur. AS herhangi bir ürünü satmaya çalışmakla ilgili çatışmalardan kaçınmaktadır. Bu, müşterileriyle ilgilenirken teknik uzmanlığının ürünlere karşı aynı uzaklıkta olmasını sağlamaktadır. Başka türlü BT Danışmanlığı ve ürün satışı, bir küçük işletmenin gerçek ihtiyaçları yerine, önceden tayin edilmiş bir çözüm etrafında tekliflerin oluşması durumuna yol açabilmektedir.

Başvuru

AS’ın network destek paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için mesaj gönderebilirsiniz.