07
Apr

Danismanlik ve Kurumsal Çözümler

Daha iyi rekabet edebilmek için ihtiyacınız.

AS, Bilişim Teknolojileri Yönetim Danışmanlığı ve çözüm geliştirme alanlarındaki yol gösteren oyunculardan birisidir. AS, sadece Bilişim Teknolojilerinin fonksiyonel yaygınlaştırılmasıyla değil, aşağıdaki alanlardaki desteğiyle de müşterilerinin iş başarısını garanti eder:

Stratejik Mükemmellik

BT iş stratejisinin oluşturulmasında kanıtlanmış prensiplerin kullanımıyla, AS, kurumun güncel ve korunması gereken yeterliliği temel alınarak hedefleri ve rekabetçiliğin arttırılabilmesi için geliştirilmesi veya oluşturulması gerekli yapıların ve süreçlerin tanımlanmasında yardımcı olur.

Operasyonel Mükemmellik

AS, müşterilerinin yeni nesil iş süreçlerinin tasarım ve gerçekleştirilmesinde, iş süreçlerinin yeniden tasarlanması, ürün hizmet sağlayıcıları yönetimi, müşteri İlişkileri Yönetimi ve işlevlerin detaylandırılmasında yardımcı olur. AS içinde hatalar bulunan süreçlerin otomatize edilmesinden ziyade, e-iş teknolojileri, çağdaş ve en üst düzey bilişim teknolojilerine ait iş süreçlerinin kurumlara kazandırılmasında uzmanlaşmıştır.

BT Mimari, Uygulama ve Bakım

AS yeni nesil iş süreçlerinin desteklenmesinde, kompleks BT sistemleri mimarisinin oluşturulmasından, onların uygulanmasına ve uygulama sonrasında bakım ve korunmasına kadar tüm BT uygulama aktiviteleri döngüsünü üstlenmiştir.

Değişim Yönetimi

AS Stratejik Mükemmellik, Operasyonel Mükemmellik ve BT Uygulamaları tarafından getirilen değişimlerin geçiş dönemlerinin insani boyutuna büyük önem vermektedir. AS’ın danışmanlık metodolojileri başarılı bir geçişin sağlanması için değişim yönetimini de kapsamaktadır.

Başvuru

AS’ın danışmanlık ve kurumsal hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için mesaj gönderebilirsiniz.