Skip to main content

Hizmetler

Hizmetler

01

Sunucu & Ağlar

İş ağınız kurulduktan sonra, sunucularınızı ve ağınızı proaktif olarak korumak için yapabileceğiniz ve yapmanız gereken bir dizi eylem vardır. BT destek uzmanları, kurumsal ağ güvenliğine yönelik katmanlı bir yaklaşımın parçası olarak önerilen koruma çözümlerinin uygulanmasına yardımcı olacaktır.
02

BT Güvenlik

Bilgi Teknolojileri güvenliği (BT güvenliği), bilgisayar sistemlerinin ve ağlarının, donanımlarının, yazılımlarının veya elektronik verilerinin çalınması veya hasar görmesinin yanı sıra sağladıkları hizmetlerin kesintiye uğraması veya yanlış yönlendirilmesinden korunmasıdır.
03

BT Danışmanlık

BT danışmanlığı ve teknik mimarideki önemli deneyimimiz, güçlü bir iş, ticari ve teknik beceriler karışımı sunmamızı sağlarken, özel uzmanlardan oluşan ekibimiz size her adımda rehberlik edecektir.
04

Web Tasarım

Web tasarımı, web sitelerinin üretiminde ve bakımında birçok farklı beceri ve disiplini kapsar. Web tasarımının farklı alanları arasında web grafik tasarımı; kullanıcı arayüzü tasarımı (UI tasarımı); standartlaştırılmış kod ve özel yazılım dahil olmak üzere yazma; kullanıcı deneyimi tasarımı (UX tasarımı); ve arama motoru optimizasyonu.
05

Yazılım Projeleri

İhtiyaçlarınız benzersizdir. Bu nedenle, karmaşık yetenekleri basit bir şekilde yansıtan özel çözümler oluşturmada ustalık sahibi bir geliştirici aranmalıdır. Anahtar teslimi yazılım geliştirme uzmanlığımız, bir sistemin tüm bileşen parçalarını oluşturmaktan, yeni çözümler üretmeye kadar uzanır.

BT Güvenliği ve
Network Sis­tem­leri
Danışmanlığı

Bizi Bulun

AS Yazılım Ltd.
Cevizli Mah. Ritim İstanbul A5 Blok No:46E/179
34846 Maltepe - İstanbul

Etiler Mah. Remel Plaza Kat:1, No:106
07010 Muratpaşa-Antalya

Konuşalım

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
© AS Yazılım Ltd. All rights reserved.
Powered by AS.