Skip to main content

Web  Tasarım

Web 
Tasarım

Kapsamlı web tasarım çözümlerimiz, güzel, duyarlı web siteleri ve yenilikçi web uygulamaları oluşturmak için marka bilinci yaratma, kullanıcı deneyimi, grafik tasarım, web geliştirme, veritabanı geliştirme ve dijital pazarlamayı birleştirir.

Sunduğumuz her web sitesi, web uygulaması veya E-ticaret web sitesi, içeriğin kolay yönetimine ve sürekli değişen iş ihtiyaçlarıyla büyümek ve değişmek için olağanüstü esnekliğe olanak tanıyan kendi teklifimiz de dahil olmak üzere çeşitli içerik yönetim sistemi tekliflerinden biri üzerine inşa edilmiştir.

Özel Web Tasarımı

Bir cep telefonunda olduğu kadar 4K geniş ekran TV'de de (ve aradaki her şeyde) iyi çalışan güzel, duyarlı web siteleri sunmak için yaratıcılığı, sağlam gelişimi ve etkili tasarımı birden fazla CMS platformunda birleştiriyoruz.

Web uygulamaları

İşinizi, ihtiyaçlarınızı ve nasıl çalıştığınızı öğreniriz. İhtiyaçlarınızı ve iş süreçlerinizi, artan ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar esnek ve zamanın testine dayanacak kadar sağlam bir mimariye dönüştürüyoruz.

E-Ticaret

E-ticaret web sitelerimiz trafik oluşturur, müşterileri satın almaya yönlendirir, satın alma başına doları artırır ve müşteri sadakati oluşturur. Her zaman doğru durum için doğru çözümü geliştirdiğimizden emin olmak için birden fazla platformda uzmanız.

Proje Akışı

Web portalları tasarlamaktan web projesi geliştirmeye kadar, yeteneklerimizin hepsi kapsayıcıdır. İş akışımızı sekiz ana başlık altında özetleyebiliriz:

Bir konsültasyonla başlar

Tek bir satır kod yazmadan önce işletmenizi, hedeflerinizi, müşterinizi ve çözmek istediğimiz sorunları öğreniriz. Müşterinizi analiz ediyor ve özelliklerini ve davranışlarını, tasarım ve geliştirmenin tüm kopyalarında temel olarak kullanıyoruz.

İşbirliği yapmayı bekleyin

Ekibimizle yakın çalışmak, web sitenizin başarısının anahtarıdır. Web tasarım sürecimiz, işbirliği ve tutarlı iletişim üzerine kuruludur.

Web sitesi tasarım süreci boyunca, geri bildirim için bir dizi yaratıcı toplantı ve fırsatımız var. Projenin yolunda gittiğinden ve her iki tarafın da uyumlu olduğundan emin olmak için bir araya geliyoruz. Her adımda aktif olmayı ve dahil olmayı bekleyin.

Tüm cihazlar için duyarlı (responsive ) tasarım

Duyarlı web sitelerinin tümü eşit oluşturulmamıştır. Yıllarca süren duyarlı tasarım deneyimimiz, işimizin kalitesi ve olgunluğuyla parlıyor. Tüm kullanıcılar ve cihazlar için geliştiriyor ve duyarlı bir şekilde kodlama yaparken veya bunun hakkında yazarken kendimizi sürekli olarak yenilik yapmaya zorluyoruz.

Tamamen özel

Tasarladığımız her web sitesi benzersizdir ve müşterimizin ihtiyaçları için oluşturulmuştur. Şablon yok. Kısıtlama yok. Markanız ve iş modeliniz için oluşturulmuş akıllı, özel tasarım.

Web tasarım sürecimiz

Hedeflerinizi, müşterilerinizi ve kullanıcı yollarınızı tartışmak için bir başlangıç toplantısı ile başlıyoruz. Birlikte çalışarak, özelliklere ve işlevselliğe öncelik veriyoruz.

Site haritası ve tel çerçeveler, tasarım başlamadan önce site mimarisinin, düzeninin ve hiyerarşisinin detaylandırılmasını sağlar.

Site yapısı onaylandıktan sonra, siteyi gelişirken ve birden çok tasarım ve revizyon turunda hayat bulurken sunuyoruz.

Araştırma

Sürecimiz yüz yüze bir başlangıç toplantısıyla başlar.

Bir müşteriyle yüz yüze görüşüp hedefleri ve beklentileri anladıktan sonra, kapsamlı keşif sürecimize dalıyoruz. Hedef kitle araştırmasını, kilit paydaşlarla görüşmeleri ve müşterilerimizle sürekli ve işbirliğine dayalı bir iletişim hattını içerir.

Tasarımcılarımız, geliştiricilerimiz ve pazarlama stratejistlerimiz, en başından itibaren iyi tasarlanmış, iyi planlanmış ve optimize edilmiş bir web sitesi sağlamak için erken işbirliği yapıyor.

Müşterileri başlangıç toplantısına hazırlamak ve planlama sürecinde bize rehberlik etmek için bir araştırma anketi web uygulaması kullanıyoruz.

Planlama

Sağlam bir temel oluşturmak, web tasarım sürecimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Web sitesinin kapsayıcı mimarisini sağlayan bir site haritası sunarak başlıyoruz ve ardından bu şemalarla (wireframe'lerle) UX (kullanıcı deneyimi) planlamasına geçiyoruz. Arama motoru optimize edilmiş web sitesi içeriği oluşturuyoruz. Her adımın bir öncekine dayandığından ve her şeyin web sitesinin orijinal hedeflerini desteklediğinden emin oluruz.

Tasarım

Site şemaları kullanıcı deneyimini yönlendirir, ancak tasarım aşamasında yaratıcı becerilerimizi geliştirebilir ve görsel olarak yenilikler yapabiliriz. Etkileşimli bir Kullanıcı Arabirimi Kiti (UI Kit) ve temel sayfaların ve sayfa sistemlerinin düz tasarımlarını oluşturarak sağlam bir temel oluşturuyoruz.

CMS Seçenekleri

  • Joomla
  • Wordpress
  • Magento
  • WooCommerce

Kullandığımız Diller

  • C, C++ , C#
  • Java, JavaScript
  • Python
  • PHP

BT Güvenliği ve
Network Sis­tem­leri
Danışmanlığı

Bizi Bulun

AS Yazılım Ltd.
Cevizli Mah. Ritim İstanbul A5 Blok No:46E/179
34846 Maltepe - İstanbul

Etiler Mah. Remel Plaza Kat:1, No:106
07010 Muratpaşa-Antalya

Konuşalım

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
© AS Yazılım Ltd. All rights reserved.
Powered by AS.