Skip to main content

Sunucu & Ağlar Destek

Sunucu &
Ağlar
Destek

Tasarım, Uygulama ve Bakım

AS Yazılım Ltd., hem büyük hem de küçük işletmelere sistem yönetimi ve ağ destek hizmetleri sağlar. Biz teknik ayrıntıları ele alırken temel güçlü yönlerinize odaklanabilmeniz için işiniz için sağlam bir BT temeli oluşturarak BT sistemlerinizi ve ağlarınızı tasarlıyor, uyguluyor ve sürdürüyoruz. Kurumsal ağ güvenliği kritik bir husustur ve AS Yazılım Ltd.'nin temel güçlü yönlerinden biridir. Ağınızın ve sunucularınızın iyi çalışmasını sağlamak için, iş operasyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz BT altyapısını kurduktan sonra, ihtiyaç duyabileceğiniz sürekli yönetim ve BT sistem desteği konusunda bize güvenebilirsiniz.

Sistem Yönetimi

AS Yazılım Ltd., sunucularınız, ağınız ve diğer BT sistemleriniz için güvenilir BT desteği sunar. Microsoft Exchange dahil olmak üzere Microsoft sunucularına öncelik vererek, geniş bir sunucu yelpazesini destekleyen kapsamlı deneyime sahibiz. Yapılandırma ve kurulumdan sunucu geçişlerine ve ofis yer değiştirmelerine kadar, dinamik ve zorlu çalışma ortamlarında BT sistemlerini yönetme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Yeni, mevcut ve eski çalışanlar için ağ kullanıcı hesaplarının oluşturulmasına ve yönetilmesine yardımcı olacağız. Ofis içi teknoloji altyapınızı yönetmenin ve sağlamanın yanı sıra, BT stratejilerimiz, ofis çalışma ortamınıza uzaktan erişmenizi sağlar. Uzaktan erişim ve mobil çalışan çözümleri üretkenliği artırır ve ihtiyaç duyduğunuz dosyalara ve uygulamalara ofis dışından rahat ancak güvenli erişim sunar.

Ağ Destek Hizmetleri

İş ağınız kurulduktan sonra, sunucularınızı ve ağınızı proaktif olarak korumak için yapabileceğiniz ve gerçekleştirmeniz gereken bir dizi eylem vardır. AS Yazılım Ltd. BT destek uzmanları, kurumsal ağ güvenliğine katmanlı bir yaklaşımın parçası olarak önerilen AntiVirus ve AntiSpam çözümlerinin uygulanmasına yardımcı olacaktır. Güvenlik duvarları, VPN'ler, Web içeriği filtreleme ve güvenli kablosuz çözümlerin uygulanması ve yönetimi dahil olmak üzere ağ yönetimi sağlıyoruz. Kurumsal ağ güvenliği, sürekli ve kesintisiz çalışması gereken, hassas müşteri ve şirket verilerini korumayı isteyen tüm işletmeler için temel endişe olmalıdır. Hassas finansal, yasal veya tıbbi verilerle uğraşan işletmeler için kurumsal ağ güvenliği kritik bir husustur. Hukuk firmaları, tıbbi ofisler ve finansal hizmetler dahil olmak üzere müşterileriyle, AS Yazılım Ltd., özünde güvenliğe odaklanan bir ağ ve sunucu ortamı uygulamak için şirketinizle birlikte çalışmak için geniş ve derin bir deneyime sahiptir.

Ana Destek Hizmetlerimiz

AS Yazılım Ltd., sistem yönetimi ve ağ destek hizmetleri tam anlamıyla kapsayıcıdır. Karmaşık iş ve teknik ihtiyaçlarınızı karşılayarak omuzlarınızdaki yükü alıyoruz. Destek çözümlerimizin sekiz ana çalışma alanı şunlardır:

Yedekleme & Felaketten Kurtarma

AS Yazılım Ltd. Çözümleri, BT Desteği sağlar ve kritik iş sistemlerinizin korunması için sağlam bir felaket kurtarma ve yedekleme planı geliştirmek için şirketinizle birlikte çalışabilir.

Bulut Çözümleri

Bulut çözümleri, küçük ve orta ölçekli işletmelere muazzam faydalar sağlayabilir, fiziksel altyapı engellerini kaldırabilir ve optimum çalışma fırsatları ve yeni verimlilikler yaratabilir.

E-posta & Exchange Hizmetleri

BT destek hizmetleri, verimliliği en üst düzeye çıkarmanıza ve iş operasyonlarınızla ilişkili maliyetleri düzenli olarak düşürmenize yardımcı olabilir.

Veri Merkezi / Altyapı / Depolama

AS Yazılım Ltd. veri merkezleri için yeterli kapasiteye sahiptir ve ihtiyacınız olan şeyi ihtiyacınız olduğunda size sağlamak için uzman desteği ile donatılmıştır.

Sunucu Kurulumu / Geçişi (Taşınması)

Tüm sunucular, işletmenizin günlük operasyonlarını barındıracak ve geliştirecek ve bir organizasyon olarak yaptığınız her şeyi desteklemeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmalıdır.

Sanallaştırma

Depolama kabinlerini ve ofis alanını kaplayan devasa sunucuların, karışık kabloların, stresli BT personelinin ve olağanüstü maliyetlerin olduğu günleri unutun.

VoIP Hizmetleri

AS Software Ltd. PBX VoIP Barındırma hizmetleri, telefon maliyetlerinizi azaltacak ve telefon sisteminiz üzerindeki kontrol ve esneklik düzeyinizi artıracaktır.

Uzak ve Ev Tabanlı Çalışanlar

Telefon / bilgisayar / toplantılar ve çalışan / müşteri iletişimleri için daha fazla sayıda Uzak ve Ev Tabanlı Çalışanın desteklenmesine yönelik olası ihtiyaçlarla ilgili çok sayıda müşteri sorusu aldık.

Desteklediğimiz Donanımlar

 • IBM
 • DELL
 • HP
 • Lenovo
 • Cisco
 • APC

Desteklediğimiz Yazılımlar

 • Microsoft
 • ESET
 • Kaspersky

 • Sophos

BT Güvenliği ve
Network Sis­tem­leri
Danışmanlığı

Bizi Bulun

AS Yazılım Ltd.
Cevizli Mah. Ritim İstanbul A5 Blok No:46E/179
34846 Maltepe - İstanbul

Etiler Mah. Remel Plaza Kat:1, No:106
07010 Muratpaşa-Antalya

Konuşalım

 • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
© AS Yazılım Ltd. All rights reserved.
Powered by AS.