Skip to main content

Yazılım Projeleri

Yazılım
Projeleri

Anahtar Teslim Yazılım Geliştirme Çözümlerimiz, değer yaratan çözümler sunar.

Her müşteri benzersizdir ve her proje benzersizdir. Ancak, Anahtar Teslimi Çözümler olarak da bilinen kullanıma hazır ürünlerden kâr edebileceğiniz zamanlar vardır. AS Yazılım Ltd., ürün ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamanıza ve müşterilerinize anında ulaştırmanıza yardımcı olabilecek birkaç Anahtar Teslimi Çözüm sunar. Yazılım tasarımı ve geliştirme, yazılım kalite güvence testi, yazılım dağıtımı, diğer yazılım yükseltmeleri ve iyileştirmelerinden başlayarak eksiksiz bir yazılım uygulama süreci sunuyoruz.

İhtiyaçlarınız benzersizdir. Bu nedenle, karmaşık yetenekleri temel bir şekilde yansıtan özel çözümler geliştirmede ustalık sahibi bir geliştiriciye bakın. Anahtar teslimi yazılım geliştirme uzmanlığımız, bir sistemin bileşen parçalarını oluşturmaktan, çözümleri kullanmak için hazırlanmış bitirme işlemine kadar uzanır. Eski geliştirme ve dağıtım modellerinde de yer alan becerilerle ekibimiz, bir daha asla yenilenemeyen eski yazılım sistemlerinin ömrünü uzatabilir ve bunları çağdaş veri ve uygulamalarla entegre edebilir.

Nasıl Yardımcı Oluruz

Ürün kavramsallaştırmasından anahtar teslimi sistemler tasarlamaya ve anahtar teslimi proje geliştirmeye kadar, yeteneklerimizin tümü kapsayıcıdır. Karmaşık iş ve teknik ihtiyaçlarınızı karşılayarak omuzlarınızdaki yükü alıyoruz. Anahtar teslimi çözümlerimizin dört ana avantajı şunlardır:

Yazılım Sistemlerinin Ömrünü Uzatır

Son teknoloji ürünü anahtar teslimi sistemler ve ekipmanlarla gelişmiş esneklik ve ustalık sağlıyoruz. Güncellemeler yaparak, size sürekli yönetimden kurtulmanızı ve istenmeyen rekabetçi yenileme maliyetlerinden kaybedebilecek olabileceğiniz paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Eski Uygulamaları Yenilerle Entegre Edin

Güncel kontrol sistemleri ve ekipmanları ile eski makineleri gelişmiş esneklik ve verimlilikle yükseltebiliyoruz. Birden fazla gelişmiş aracı birleştirerek kullanılabilirliği iyileştiririz ve bizimkiler bir arada olduğu için diğer lisanslarda tasarruf etmenizi sağlar.

Takımlar Arasında Sıkı İşbirliği

Ekibimiz, müşterimizin geliştirme ekibi ve diğer önemli paydaşlar arasındaki kolay entegrasyon, daha iyi iletişim ve daha fazla üretkenlik sağlar. Bu, tüm ekipler gelişmiş tek aracımızla sorunsuz bir şekilde işbirliği yapabildiğinden, artık silolarda çalışmak ve departmanlar arasında daha düşük eğitim maliyetleri anlamına gelir. AS Yazılım Ltd'nin Anahtar Teslimi Geliştirme ile daha iyi analitik de alırsınız, bu da sonuç olarak daha iyi karar alma sürecini sağlar.

İşletmenizi Değerlendirin

Metodolojimiz dikkat çekici ve üretken. Başlangıçta, uzman bir grup, iş sürecini ve kalan görevi dikkatlice görüntüleyerek bir işletmenin gereksinimlerini değerlendirir. Olağanüstü yük göz önüne alındığında, PC kaynak ihtiyaçları haritalandırılır ve en iyi değerde ve kaliteli ürünler elde edilir.

Faaliyet Alanları

  • Mimarlık
  • Fabrikalar
  • Pazarlama Firmaları
  • Ofis Ortamları
  • Üretim Hatları

Kullandığımız Diller

  • C, C++ , C#
  • Java, JavaScript
  • Python
  • PHP

BT Güvenliği ve
Network Sis­tem­leri
Danışmanlığı

Bizi Bulun

AS Yazılım Ltd.
Cevizli Mah. Ritim İstanbul A5 Blok No:46E/179
34846 Maltepe - İstanbul

Etiler Mah. Remel Plaza Kat:1, No:106
07010 Muratpaşa-Antalya

Konuşalım

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
© AS Yazılım Ltd. All rights reserved.
Powered by AS.